Twoja społeczność w mediach

Poprowadzę Twoje socjale

Zależy Ci, aby Twój profil społecznościowy wyróżniał się wśród innych? Dzięki nam wykorzystasz potencjał swoich social mediów, pozyskasz nowych klientów i zwiększysz swoje wyniki!

Media społecznościowe to kanał komunikacji, z którego na co dzień korzystają miliony Polaków. Powszechny dostęp do Internetu sprawia, że ludzie wykorzystują go do stałego kontaktu ze swoimi bliskimi czy obserwowania rzeczy i marek, które ich interesują. Może Ty też to wykorzystasz? 

Dzięki Social Mediom możesz być w ciągłej interakcji ze swoimi fanami, oferować im nowe produkty czy po prostu dostosowywać swoją ofertę do ich potrzeb. 

Profesjonalna opieka nad Twoimi kanałami sprawi, że Twoja firma będzie widoczna i  obecna w wirtualnym świecie.

Wypełnij formularz aby otrzymać wycenę

  Oferta "na miarę"

  Każdy klient jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Wpływa na to zarówno branża jak i grupa odbiorców, do której należy docierać. Wiemy jak to robić a dodatkowo konsultujemy z Tobą Twoje oczekiwania. To wszystko sprawia, że nasze działania są zawsze dostosowane do Twoich potrzeb.

  Zero "ściemy"

  Social Media to nie prasa - tutaj wszystko jest policzalne. Lajki, komentarze, udostępnienia - wszystko widać w real time, dzięki czemu masz stały podgląd na nasze działania. Dodatkowo zapewniamy regularne raportowanie, które pomaga utrzymywać kontrolę nad Twoimi kanałami społecznościowymi.

  Posty "z głową"

  Posty, które publikujemy są przemyślane. Dbamy o spójną komunikację i rozwój Twojego interesu w Internecie. Systematyczne posty podtrzymują zaangażowanie społeczności i realnie wpływają na Twoje wyniki.

  Grafika "z klasą"

  Estetyka i spójność komunikacji to ważne aspekty prawidłowo prowadzonych kanałów społecznościowych. Grafika dostosowana do brandingu Twojej marki sprawi, że Twoje socjale będą odpowiednio kojarzone.

  Facebook, Instagram, TikTok – to tutaj powinieneś prowadzić swoje działania wizerunkowe i marketingowe. Dzięki temu zwiększysz swoje wyniki oraz rozpoznawalność marki. Te kanały pozwolą Ci dotrzeć do odpowiednich odbiorców i oferować im swoje produkty. Regularna interakcja ze swoimi fanami sprawia, że pogłębiasz więź i przywiązujesz ich do swojej marki. 

  Możemy w tym pomóc! Jesteś na to gotowy?

  Nie prowadzisz jeszcze własnych kanałów społecznościowych? A może nie jesteś zadowolony z obecnych wyników? Social Media to miliony użytkowników w Polsce, którzy mogą stać sie Twoimi klientami! 

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo tracisz możliwości. Ogromne możliwości! Podpowiemy Ci jak je wykorzystać. Ba! Pomożemy Ci w tym ;)

  Bez znaczenia jest w jakiej branży działasz. Social Media pomogą Ci dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców, pozyskać nowych klientów i utrzymać z nimi relacje. Nie zwlekaj!

  Zbuduj pozytywny wizerunek swojej firmy

  Promuj swoje usługi i produkty

  Pozyskuj nowych klientów

  Maksymalizuj swoje zyski

  Wspomniałem wcześniej, że każdy klient jest indywidualny, dlatego wycena naszych usług też taka jest. Działania w Social Media muszą być dostosowane do Twojej branży oraz Twoich potrzeb. Aby poznać stawkę za działania dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie Social Mediów, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę. Stworzymy okrojony na miarę plan, który pozwoli Ci maksymalizować zyski przy najniższych możliwych kosztach.

  Economic

  399 / miesiąc
  • Prowadzenie fanpage FB
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  • Obsługa reklam

  Pro

  1 399 / miesiąc
  • Prowadzenie fanpage FB
  • Tworzenie treści na fanpage*
  • Prowadzenie profilu na INSTAGRAM*
  • Raportowanie
  • Obsługa reklam
  • Monitorowanie marki w sieci

  Napisz do nas!

  Wypełnij krótki formularz i opisz swoje potrzeby. Im więcej szczegółów podasz tym lepszą ofertę będziemy mogli dla Ciebie przygotować.

   Close Mój koszyk
   Close Lista życzeń
   Ostatnio oglądane Close

   Close
   Nawigacja
   Kategorie
   []